SPINNING

to zajęcia z jazdy na rowerze w klubie (w sali), podczas których używamy rowerów stacjonarnych, jedziemy w grupie, słuchając muzyki. Nad proponowanymi ćwiczeniami czuwa trener sportowy. Ćwiczenia opierają się na wydolności układu oddechowego oraz pracy mięśni (szczególnie dolnych partii ciała). Intensywność ćwiczeń jest zróżnicowana, by precyzyjnie symulować jazdę na rowerze. Ta dyscyplina sportowa jest bardzo efektywna; jest to rodzaj treningu, który przygotowuje do wyjścia na rower lub wędrówki, ale także pozwala szybko stracić na wadze. Zajęcia nie wymagają żadnego ruchu technicznego czy wykonywania szczególnie trudnych pozycji. W żadnym stopniu nie przyczyniają się do powstawania urazów w układzie kostno-stawowym i dlatego są odpowiednie nawet dla osób, u których pojawiają się bóle na wysokości pleców.

ABT

ABT (ang. Abdominal, Buttocks, Thighs – brzuch, pośladki, biodra) to zestaw ćwiczeń pozwalających wyrzeźbić dolne partie ciała. Zajęcia tego typu są jedną z form aerobiku i należą do grupy „MUSCLE”– czyli ćwiczeń, które mają na celu poprawę siły mięśniowej, elastyczności i kształtu mięśni. Oczywiście oprócz kształtowania mięśni ABT wpływa również na spalanie tkanki tłuszczowej. ABTsą zajęciami o średniej intensywności, które polegają przede wszystkim na wielokrotnym powtarzaniu ćwiczeń. Dzięki temu pozwalają osiągnąć dobre wyniki i zapewnić płaski brzuch, jędrne pośladki oraz smukłe uda. Wykonywane ćwiczenia wzmacniają również miejsca, w których pojawia się cellulit. W trakcie zajęć często wykorzystuje się różne przybory, jak na przykład ciężarki, gumy czy piłki. Zajęcia mają one na celu wzrost wytrzymałości i siły mięśni bez nadmiernego zwiększania ich obwodu. W skład treningu wchodzi zestaw ćwiczeń wyszczuplających i wzmacniających. Ze względu na umiarkowaną intensywność ćwiczeń, zajęcia polecane są osobom w każdym wieku i nie wymagają specjalnego przygotowania. Trening nie obciąża kręgosłupa ani stawów.

BIKINI FITNESS

autorski program Agaty Szyszki. Ćwiczenia mające na celu wyrzeźbić typowo kobiece partie ciała jak pośladki, nogi i brzuch. Trening to połączenie odpowiednio dobranych ćwiczeń zamknięte w serie. Jeśli więc marzysz o pięknych smukłych wyrzeźbionych nogach, płaskim brzuchu i pięknych uniesionych pośladkach to zajęcia dla Ciebie.

BODY ART

to metoda treningowa, bazująca na jodze, tańcu, elementach sztuk walki oraz treningu terapeutycznym i funkcjonalnym. Jest to połączenie treningu i relaksu oraz wykorzystanie funkcji poszczególnych mięśni i organów ludzkiego ciała. Kształtuje się również świadomość ciała poprzez prace zintegrowaną z oddechem. Dzięki ćwiczeniom osiągniesz wewnętrzny spokój i sprawisz, że Twoja sylwetka będzie smuklejsza i zgrabniejsza

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Podstawą treningu są ćwiczenia, które naprzemiennie napinają i rozluźniają mięśnie pośladków. Ich kształt zależy od formy mięśni pośladkowych i ilości pokrywającej je tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia skupiają się na budowaniu i wzmacnianiu już istniejących mięśni – mięśnia pośladkowego wielkiego ( przywodzenie i odwodzenie uda), mięśnia pośladkowego średniego (chodzenie) oraz mięśnia pośladkowego małego (obrót uda na zewnątrz i do wewnątrz). Zróżnicowane zestawy ćwiczeń składających się między innymi z przysiadów, wykroków i planków pomogą rozwinąć każdy z nich. Ćwiczenia mogą być urozmaicone o stosowanie obciążenia. Efektem będzie uniesiona, jędrna i bardziej kształtna pupa.

CROSS GENERACJA

Trening funkcjonalny to każda forma aktywności sportowej, która ma ścisły związek z czynnościami jakie ludzie wykonują każdego dnia: podnoszenie ciężkich przedmiotów z podłogi, wieszanie prania, mycia podłogi, granie w piłkę nożną itd. Trening funkcjonalny wywodzi się z rehabilitacji. To właśnie fizjoterapeuci jako pierwsi wymyślili ćwiczenia, które naśladowały ruchy swoich pacjentów wykonywane na co dzień, po to by jak najszybciej mogli oni powrócić do normalnej sprawności i dawnej pracy. W treningu tym uczymy nasze ciało tego do czego zostało stworzone – do pracy jako jedna jednostka, do współdziałania ze sobą różnych grup mięśniowych. Trening funkcjonalny ma również swoja ekstremalną odmianę – CrossFit

FIT POBUDKA

To zajęcia typu dwa w jednym – łączą ćwiczenia aerobowe (przyśpieszające oddech i puls) ze wzmacniającymi. Ćwiczenia ogólnorozwojowe, wielostawowe, które mają za zadanie przygotować do aktywnego, nowego tygodnia wyzwań, nastawione na wysiłek fizyczny w pozytywnej atmosferze. Wykorzystują ćwiczenia takie jak: aeroboxing, areobik, elementy stretchingu i jogi. Są wykonywane do rytmicznej muzyki. Potoczna nazwa tych zajęć, dla osób z dużym dystansem do siebie, to WSTAWAJ ULAŃCU 🙂

HOT BODY

Chcesz posiadać jędrne i wyrzeźbione ciało? Lubisz ćwiczenia o średniej intensywności? Ten trening jest dla Ciebie. Zajęcia HOT BODY to świetny sposób na kształtowanie sylwetki, spalanie tkanki tłuszczowej i poprawę kondycji. Oparty na ćwiczeniach, które służą wzmacnianiu i kształtowaniu wszystkich partii naszego ciała, pozwoli Ci wypracować piękne, zdrowe ciało.

JOGA

Na jodze nauczysz się prawidłowo wykonywać pozycje i płynnie łączyć je z miarowym rytmem oddechu. Zajęcia pomogą Ci wzmocnić i uelastycznić ciało oraz poprawić koncentrację. Zajęcia będą dostosowywane do indywidualnych potrzeb uczestników, aby każdy mógł odkryć w jodze coś dla siebie. Spotkania kierowane są zarówno do osób, które pierwszy raz spotykają się z jogą, jak i do tych, którzy chcieliby kontynuować swoją praktykę.

PILATES

Profilaktyka to zapobieganie. Zadbaj o swój kręgosłup już dziś. Te zajęcia to niezbędna gimnastyka dla każdego oraz zestaw profilaktycznych i skutecznych ćwiczeń wzmacniających mięśnie okołokręgosłupowe. Regularny udział w zajęciach likwiduje sztywności w kręgosłupie i wydłuża jego żywotność

PILATES + ZDROWY KRĘGOSŁUP

Pilates to system ćwiczeń zapobiegający urazom kręgosłupa. Podstawą ćwiczeń jest świadomość ciała, koncentracja, skupienie na oddechu oraz wykonywanie ruchu według odpowiedniego wzorca. Wzmacniają przede wszystkim wewnętrzne mięśnie stabilizujące kręgosłup, poprawiają równowagę oraz redukują stres. Ćwiczenia Pilates wykonywane są w pełnym zrozumieniu, dzięki czemu po odpowiedniej modyfikacji są bezpieczne dla wszystkich osób mających dolegliwości związane z kręgosłupem.

POŚLADKI W OGNIU

Jeśli do tej pory nie jesteś zadowolona ze swojej pupy, marzysz o pięknych i jędrnych pośladkach, czas zabrać się do porządnej pracy! Poczuj jak Twoje pośladki PŁONĄ! Wypracujesz piękne pośladki, które doskonale prezentują się zarówno w spodniach, jak i w spódniczkach.

POWER PUMP

To połączenie fitnessu i intensywnego wysiłku fizycznego. Zajęcia te, angażują wszystkie partie ciała, nie służą budowaniu masy mięśniowej, tylko ogólnej poprawie kondycji i możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Zajęcia z  użyciem sztang.

STRETCHING

Zajęcia oddechowe, rozluźniające i rozciągające, wykorzystujące elementy jogi i pilatesu. Wykonując naprzemienne serie ćwiczeń dynamicznych i statycznych łączy w sobie elementy kulturystyki i gimnastyki, angażując wszystkie mięśnie ciała. Dzięki zajęciom ze stretchingu wzmocnisz swoje ścięgna, rozluźnisz mięśnie, zwiększysz elastyczność i gibkość. Polepszysz też ukrwienie oraz dopływ tlenu do mięśni – szybciej się zregenerujesz, a Twoje mięśnie nabiorą zdrowego wyglądu. Zajęcia pomogą zwiększyć ruchomość stawów, poprawić elastyczność mięśni oraz wyeliminować ich napięcie. Rozciąganie jest niezbędnym dodatkiem do intensywnego treningu, polecane jest także osobą które większość dnia spędzają w jednej pozycji.

Ta-Ba-Ta

to interwałowy trening metaboliczny. Zawiera ćwiczenia o dużej intensywności, składających się z 4-minutowych serii powtórzeń danego ćwiczenia w maksymalnym tempie ( 8 powtórzeń: 20 sekund ćwiczenia, 10 sekund przerwy) Trening dedykowany zarówno sportowcom chcącym poprawić swoje wyniki jak i amatorom, którym zależy na poprawie kondycji. Wpływa on na wydolność tlenową i beztlenową i jest skutecznym sposobem na poprawę metabolizmu i spalanie tkanki tłuszczowej. Zwiększa wytrzymałość i wydolność organizmu.

TRENING PROZDROWOTNY

trening medyczny- połączenie technik stosowanych na zajęciach zdrowego kręgosłupa,  pilatesu, stretchingu i jogi. Zajęcia mają na celu wyrównanie napięć w ciele, rozluźnienie napiętych obszarów oraz naukę prawidłowych wzorców ruchu.

TRENING OBWODOWY

to system treningowy stworzony przez naszych instruktorów w oparciu o znane i sprawdzone metody oraz zasady treningowe. Jego zaletą jest kompleksowe działanie, i pełna dostępność zarówno dla tych którzy zaczynają przygodę z treningiem jaki i dla tych którzy szukają nowych trudniejszych wyzwań. Odpowiednio dobrane i ustawione we właściwej kolejności zaangażują wszystkie partie mięśniowe, pobudzą układ krążeniowo-oddechowy oraz nerwowy. Do podnoszenia formy wykorzystamy ciężar własnego ciała, trx, sztangi, kettlebells, bosu, piłki, pudła do wskakiwania, skakanki itd. Grupowy charakter zajęć dodatkowo podnosi ich atrakcyjność i gwarantuje świetna zabawę.

TRX

to nowoczesna metoda ćwiczeń stworzona przez US Navy Seals – elitarną jednostkę wojskową. Wykorzystuje się w niej profesjonalny system lin oraz obciążenie własnego ciała. TRX pozwala na bezpieczne wykonywanie różnorodnych treningów, które wpływają na elastyczność, równowagę oraz mobilność. Ponadto, wzmacnia mięśnie, co pomaga w uprawianiu sportów oraz znacznie poprawia postawę ciała. Zaletą zajęć TRX jest także możliwość indywidualnego dopasowania intensywności ćwiczeń w zależności od naszego poziomu sprawności. Perfekcyjnie wyrzeźbione ciało i idealna sylwetka gwarantowane! Zajęcia TRX łaczymy z płaskim brzuchem.

TRX

to nowoczesna metoda ćwiczeń stworzona przez US Navy Seals – elitarną jednostkę wojskową. Wykorzystuje się w niej profesjonalny system lin oraz obciążenie własnego ciała. TRX pozwala na bezpieczne wykonywanie różnorodnych treningów, które wpływają na elastyczność, równowagę oraz mobilność. Ponadto, wzmacnia mięśnie, co pomaga w uprawianiu sportów oraz znacznie poprawia postawę ciała. Zaletą zajęć TRX jest także możliwość indywidualnego dopasowania intensywności ćwiczeń w zależności od naszego poziomu sprawności. Perfekcyjnie wyrzeźbione ciało i idealna sylwetka gwarantowane! Zajęcia TRX łaczymy z płaskim brzuchem.

WAKE UP

Zajecia wake up! Rozbudzą każdego z Was – trening angażujący z rana całe Twoje ciało pozwoli w osiągnięciu wymarzonej sylwetki poprzez ćwiczenia wzmacniające na pasach trx i z wykorzystaniem elementów treningu metabolicznego.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ćwiczenia zapobiegają bólom kręgosłupa i wzmacniają mięśnie posturalne. Składają się z rozgrzewki, sesji głównej i rozciągania połączonego z relaksacją. Podczas zajęć oprócz samej poprawy pracy mięśni głębokich oraz stabilizację kręgosłupa wzmocnione zostają też mięśnie brzucha, pośladków, kolana, barki i biodra. Systematyczne ćwiczenia gwarantują utrzymywanie prawidłowej postawy ciała, wzmocnienie szkieletu mięśniowego i redukcję przykurczy mięśniowych. W przypadku poważnych problemów z kręgosłupem, przed przyjściem na tego rodzaju zajęcia należy skonsultować się z lekarzem.

ZUMBA

Absolutny hit na całym świecie! Zajęcia taneczne inspirowane latynoskimi rytmami – fuzja tańca i aerobiku. Trening oparty jest na prostych krokach tanecznych wykonywanych w rytm marenge, salsa, cumbia, reggeton, flamenco czy tańca brzucha. Podczas jednej godziny zajęć wydatek energetyczny sięga nawet 600 kcal. Rewelacyjna zabawa gwarantowana!

STRONG by ZUMBA ™

to zajęcia łączące w sobie elementy treningu siłowego i kardio, z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Muzyka towarzysząca treningom Strong by Zumba idealnie współgra z ćwiczeniami wykonywanymi przez uczestników zajęć. Poprzez zmienną intensywność oraz wkomponowane ćwiczenia siłowe spalisz mnóstwo kalorii, poprawisz kondycję oraz siłę, wzmocnisz także całe ciało, a w konsekwencji wymodelujesz oraz ujędrnisz swoją sylwetkę. Trening poprzez interesujące sekwencje ćwiczeń sukcesywnie rozwija naszą zwinność, mobilność oraz stabilizację. Co zajęcia progresywnie, krok po kroku, można przekraczać swoje granice.