SPINNING

Energetyczna motywująca muzyka, gra świateł, grupa ludzi i tylko jeden szczyt. Trening na rowerach stacjonarnych to symulacja jazdy w terenie. Gwarantujemy zawsze dobrą pogodę…

FUNCTIONAL BODY & TA-BA-TA

TA-BA-TA – to interwałowy trening metaboliczny. Zawiera ćwiczenia o dużej intensywności, składających się z 4-minutowych serii powtórzeń danego ćwiczenia w maksymalnym tempie ( 8 powtórzeń: 20 sekund ćwiczenia, 10 sekund przerwy) Trening dedykowany zarówno sportowcom chcącym poprawić swoje wyniki jak i amatorom, którym zależy na poprawie kondycji. Wpływa on na wydolność tlenową i beztlenową i jest skutecznym sposobem na poprawę metabolizmu i spalanie tkanki tłuszczowej. Zwiększa wytrzymałość i wydolność organizmu

TBC

TBC to forma aerobiku, która łączy ćwiczenia aerobowe (przyśpieszające oddech i puls) ze wzmacniającymi. Sekwencje prostych układów, wymyślone przez instruktora, wykonuje się w rytm szybkiej muzyki dyskotekowej. Mają one za zadanie uruchomić mięśnie całego ciała, zarówno te górne, jak i dolne – ręce, nogi, pośladki i brzuch. Ćwiczenia wykonuje się swoim ciałem lub za pomącą przyrządów jak hantle. Wielokrotność powtórzeń ćwiczenia w prostym układzie dają efekty kształtowania sylwetki. Ćwiczenia naprzemienne aerobowe i wzmacniające są wyznacznikiem tej dyscypliny. Trening przeznaczony dla wszystkich osób, nawet tych zaczynających przygodę z fitnessem.

CROSS

Trening CROSS FITNESS to system treningowy stworzony przez naszych instruktorów w oparciu o znane i sprawdzone metody oraz zasady treningowe. Jego zaletą jest kompleksowe działanie, i pełna dostępność zarówno dla tych którzy zaczynają przygodę z treningiem jaki i dla tych którzy szukają nowych trudniejszych wyzwań. Odpowiednio dobrane i ustawione we właściwej kolejności, intensywne ćwiczenia dadzą Ci energię na cały dzień! Zaangażują wszystkie partie mięśniowe, pobudzą układ krążeniowo-oddechowy oraz nerwowy. Do podnoszenia formy wykorzystamy ciężar własnego ciała, trx, sztangi, kettlebells, bosu, piłki, pudła do wskakiwania, skakanki itd. Grupowy charakter zajęć dodatkowo podnosi ich atrakcyjność i gwarantuje świetna zabawę. Daj z siebie jak najwięcej na porannej sesji treningowej i czuj Energiczna satysfakcje przez cały dzień!

FAT BURNING

Trening oparty na bazie treningów TABATY. Trening obwodowy ukierunkowany przede wszystkim na spalanie tkanki tłuszczowej. Podczas zajęć wykonujemy ćwiczenia wielostawowe, czyli skupiamy się na większej ilości grup mięśni podczas jednego ćwiczenia i atakujemy je pod różnym kątem. Ćwiczymy ciężarem własnego ciała a intensywność treningu jest bardzo wysoka co powoduje, że przyspieszamy metabolizm i podwyższone spalanie jest również po treningu.

PUMP

Ćwiczenia z wykorzystaniem sztangi, wykonywane przy muzyce. Zapewniają wzmocnienie siły mięśni, bez widocznego ich zwiększenia i spalenie podskórnej tkanki tłuszczowej

ZDROWY KRĘGOSŁUP

System ćwiczeń zapobiegający urazom kręgosłupa. Wzmacniają przede wszystkim wewnętrzne mięśnie stabilizujące kręgosłup, poprawiają równowagę.

BRZUCH

Zajęcia ukierunkowane są na spalanie tkanki tłuszczowej i wzmocnieniu mięsni brzucha. Zajęcia przeznaczone dla osób, którym szczególnie zależy na wyrzeźbieniu mięśni brzucha oraz na spaleniu tzw. „oponki”. Idealny sposób na szczupłą talię. Wszechstronny trening mięśni brzucha, poprzedzony rozgrzewką. Na zakończenie stretching.

FIRE

Trening oparty na wysokiej intensywności wykonywanych ćwiczeń. Praca będzie oparta przede wszystkich na ćwiczeniach wzmacniających mięśnie pośladkowe, ud i łydek. Poprawa elastyczności i szybkości oraz koordynacji ruchowej. Podczas wykonywania ćwiczeń używać będziemy różnego typu sprzętu : kettlebelt, gumy, hantle, sztangi itp. Ćwiczenia kierowane głównie do osób średnio zaawansowanej i zaawansowanej. Zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

ABT

ABT – (Abdominal, buttocks, thighs). To forma aerobiku, która ma na celu wzmocnić i ujędrnić dolne partie ciała. Regularne ćwiczenia zapewnią zgrabną sylwetkę, jędrne uda i pośladki oraz płaski brzuch. Polegają przede wszystkim na wielokrotnym powtarzaniu ćwiczeń. Przy tego typu treningu bardzo istotne jest zwrócenie uwagi na poprawność i technikę wykonywanych ćwiczeń oraz na zachowanie właściwej pozycji. Ćwiczenia są bezpieczne dla stawów i kręgosłupa, zajęcia polecane dla wszystkich. Znakomita forma, jeśli właśnie rozpoczynasz swoją przygodę z fitnessem.