CENNIK

Pojedyncze wejście

35 zł

Karnet miesięczny GYM & CARDIO ( poza szczytem)

129 zł / 119 zł *

Karnet miesięczny GYM & CARDIO

139 zł / 129 zł *

Karnet miesięczny OPEN

159 zł / 139 zł *

Karnet miesięczny STUDENT

129 zł / 119 zł *     

 MULTI_4  4 wejścia

100 zł

OPEN_3M  Karnet 3 miesięczny

349 zł       

OPEN_6M  Karnet półroczny

659 zł         

OPEN_12M  Karnet roczny

1099 zł         

 

* cena przy zachowaniu kontynuacji. kontynuacja oznacza zakup kolejnego karnetu z danego pakietu w terminie nieprzekraczającym daty wygaśnięcia obecnego, aktywnego karnetu.

Opis cennika:

Wszystkie karnety są imienne, ważne tylko dla jednej osoby. Płatności dokonujemy z góry jednorazowo w klubie. Płatoność kartą lub gotówką.

Karnet miesięczny GYM & CARDIO (poza szczytem)

Nielimitowana ilość wejść  podczas okresu ważności karnetu. Upoważnia do korzystania z sali siłowej oraz cardio  od pn do pt w godz. od 6.30 do 17.00 i 20:00 do 22:00 oraz w weekendy bez ograniczenia czasowego.

Karnet miesięczny GYM & CARDIO

Nielimitowana ilość wejść podczas okresu ważności karnetu. Upoważnia do korzystania z sali siłowej oraz cardio.

Karnet miesięczny OPEN

Nielimitowana ilość wejść podczas okresu ważności karnetu. Upoważnia do korzystania z sali siłowej oraz cardio, zajęć grupowych, spinning’u. Możliwość rezerwacji miejsca na zajęcia grupowe z  tygodniowym wyprzedzeniem

Karnet miesięczny  STUDENT

Nielimitowana ilość wejść podczas okresu ważności karnetu. Upoważnia do korzystania z sali siłowej oraz cardio, zajęć grupowych, spinning’u. Karnet dostępny za okazaniem aktualnej legitymacji  studenckiej podczas zakupu.  Możliwość rezerwacji miejsca na zajęcia grupowe z  tygodniowym wyprzedzeniem

Karnet  MULTI_4

4 wejścia w okresie ważności karnetu. Ważność karnetu 1 miesiąc.  Możliwość rezerwacji miejsca na zajęcia grupowe z  tygodniowym wyprzedzeniem

OPEN_3M Karnet 3 Miesięczny

Karnet ważny 3 miesiące,  Nielimitowana ilość wejść podczas okresu ważności karnetu. Upoważnia do korzystania z sali siłowej oraz cardio, zajęć grupowych, spinning’u. Możliwość rezerwacji miejsca na zajęcia grupowe z  tygodniowym wyprzedzeniem. Płatność z góry jednorazowo w klubie. Płatoność kartą lub gotówką.

OPEN_6M Karnet półroczny

Karnet ważny 6 miesięcy,  Nielimitowana ilość wejść podczas okresu ważności karnetu. Upoważnia do korzystania z sali siłowej oraz cardio, zajęć grupowych, spinning’u. Możliwość rezerwacji miejsca na zajęcia grupowe z  tygodniowym wyprzedzeniem. Płatność z góry jednorazowo w klubie. Płatoność kartą lub gotówką.

OPEN_12M Karnet roczny

Karnet ważny 12 miesięcy,  Nielimitowana ilość wejść podczas okresu ważności karnetu. Upoważnia do korzystania z sali siłowej oraz cardio, zajęć grupowych, spinning’u. Możliwość rezerwacji miejsca na zajęcia grupowe z  tygodniowym wyprzedzeniem. Płatność z góry jednorazowo w klubie. Płatoność kartą lub gotówką.

 TRENING PERSONALNY

trening z trenerem z ukierunkowaniem na preferencje i potrzeby klienta, najczęściej oparty na programie, scenariuszu, po wywiadzie zdrowotno-żywieniowym.

 

 

Akceptujemy:

karty Multisport – Benefit System

karty FitProfit – Vanity Style

Medicover Sport- OK Systems